Dalība pētījumos

Aicinām interesentus kognitīvajās zinātnēs pieteikties dalībai pētījumos! LU Datorikas fakultātes Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijas pētījumi tiek publicēti starptautiskos žurnālos un bieži notiek sadarbībā ar pasaulē vadošo uztveres un kognitīvo procesu pētniecības institūcijām.

Jūsu dalība sniegs atbalstu Latvijas zinātnei  un par dalību pētījumā saņemsiet atbilstošu digitālu apliecinājumu.

Pētījumu dalībnieku bonusi ietver, piemēram,

  • dalību balvu izlozēs,
  • uzaicinājumus un atlaides populārzinātniskiem, zinātniskiem, apvārsni paplašinošiem pasākumiem, konferencēm, darbgrupām, kursiem par vizuāliem, telpiskiem, uztveres jautājumiem un pasaulē nozīmīgu pētnieku iesaisti,
  • gaumīgus suvenīrus,
  • informāciju par pētījumu rezultātiem.

Pētījumu ētika un anonimitāte

Pētījumu procedūras parasti tiek izskatītas un apstiprinātas pētnieciskās ētikas komisijā, pētījumi ir pilnībā anonīmi, ja specifiskais pētījums neparedz citu kārtību, par kuru tiksiet brīdināti pirms pētījuma uzsākšanas.

Reģistrācija

Reģistrācija pētījumu dalībnieku datubāzei notiek aizpildot anketu.

Anketu var aizpildīt, klikšķinot uz šīs saites.

Kad aizpildīsiet reģistrācijas anketu, Jūs tiksiet piereģistrēts dalībnieku datu bāzē.  Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu, kad meklēsim dalībniekus jaunam pētījumam. Šajā ziņojumā būs detalizētāka informācija par attiecīgo pētījumu, dalības ilgumu un iespējamajām balvām, kā arī saiti dalībai pētījumā.


Lai uzzinātu aktuālos notikumus kognitīvajās zinātnēs Uztveres un kognitīvo sistēmu laboratorijā, sekojiet mūsu Facebook lapai.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz lpcs@lu.lv.